09-11 червня відбувся онлайн тренінг «Гендер, гідність, рівність. Конституційна скарга як інструмент захисту від дискримінації»

66 правозахисників та правозахисниць з 13 регіонів України отримали знання з практичного та гендерного аспекту конституційної скарги під час онлайн тренінгу «Гендер, гідність, рівність. Конституційна скарга як інструмент захисту від дискримінації», що відбувся 09-11 червня в рамках реалізації проекту Координатора проектів у співпраці з Конституційний Суд України - офіційна сторінка «Підтримка захисту прав людини через покращення доступу до конституційної юстиції» за фінансової підтримки Уряду Федеративної Республіки Німеччина (Посольство Німеччини в Києві / Deutsche Botschaft Kiew).

Зокрема, під час тренінгу були розглянуті такі питання, як: парадигма рівності від полісної системи стародавньої Греції до сучасного конституціоналізму, гендер як соціальне явище та гендерні виміри Конституції, формальні та змістові вимоги до подання конституційної скарги та основні елементи аргументації, суспільний інтерес та amicus curiae як форма участі у конституційних провадженнях.

Цей захід став вже четвертим з дворічного циклу тренінгів з даної тематики, продовжуючи навчання представників правозахисних НУО, юридичних клінік, державних органів влади, адвокатів, студентів для надання якісної правової допомоги членам різних соціальних груп, включаючи уразливі. Академія конституційної скарги триває.

Читайте також
0 коментарiв
Для того, щоб залишати коментарi, необхiдно увiйти в профiль