Бiографiя користувача
-
Народився 1996 року в м. Чернігів
Освіта:
-
У 2019 році з відзнакою закінчив Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра
-
З жовтня 2019 року – аспірант кафедри історії і теорії держави та права Запорізького національного університету
Трудова діяльність:
-
З січня 2020 року – головний консультант Відділу зв’язків з органами правосуддя Апарату Верховної Ради України
Наукова активність:
-
автор 29-ти наукових праць;
-
посів І місце на Другому Всеукраїнському конкурсі наукових робіт імені М. П. Орзіха;
-
посів І місце на 4-х Всеукраїнських навчальних судових дебатах з податкового права; ІІІ місце на 2-х Національних судових змаганнях з міжнародного кримінального права;
-
нагороджений трьома дипломами І ступеня за кращі наукові доповіді на всеукраїнських науково-практичних конференціях;
-
нагороджений подякою прокурора Харківської області за кращу творчу роботу серед студентів Харківської області;
-
учасник 4 Літньої школи «Верховенство права і конституціоналізм» за підтримки Координатора проектів ОБСЄ в Україні; фіналіст конкурсу дослідницьких робіт Transparency International Ukraine за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні; учасник дослідницького і освітнього проекту «Толерантність у постконфліктних суспільствах» за підтримки Robert Bosch Foundation; учасник сертифікаційної програми «Law and digital technologies» тощо.
Публiкацiї користувача 1
Файли користувача 23
Показати ще
Коментарi користувача 2
Дякую за цікаву роботу! Дійсно, уже неозброєним оком видно, як у процесі «посилення концепції корпоративної особистості» останні перетягують на себе все більший масив функцій держави. У цьому аспекті держави, мабуть, мають забезпечити «подвійне гарантування» прав людини (гарантувати виконання «Левіафанами» ХХІ століття функцій гарантів прав людини).
Отличный авторский анализ философии Сковороды! 👍 Тема более чем актуальна в свете ограничений властями возможности заниматься «сродным» трудом для предпринимателей и, как следствие, посягательства на саму человеческую природу. Взгляд на право собственности как естественное право даёт возможность под новым углом посмотреть на баланс интересов при введении карантинных ограничений. Продолжайте свои исследования в том же духе!