10 грудня в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка відбувся Міждисциплінарний науково-практичний діалог «Основні права людини: розуміння та виклики»

Учасники заходу обговорювали сучасне розуміння визначення основних прав людини, моделювали можливі перешкоди й виклики, що стоять перед юридичною та іншими суміжними галузями наукових досліджень і практикою, дискутували про обмеження прав людини та окреслювали їх новітні виміри. Про це повідовляє пресцентр

Під час роботи науково-практичного діалогу представлено результати дослідження колективу КНУ ім. Т. Шевченка на тему «Розробка системного вчення про основні права людини з метою втілення в Україні європейських правових цінностей у контексті розбудови громадянського суспільства».

Учасники заходу мали змогу переглянути документальний кінофільм вченого-юриста і кінематографіста В’ячеслава Бігуна «Як тебе не любити».

Організатором заходу виступив колектив наукової теми «Розробка системного вчення про основні права людини у контексті розбудови громадянського суспільства», яка розпочала свою роботу з січня 2019 року і ще протягом двох наступних років буде займатися дослідженням прав людини на юридичному факультеті.

Читайте також
0 коментарiв
Для того, щоб залишати коментарi, необхiдно увiйти в профiль