16 грудня 2022 року у Верховному Суді в онлайн-форматі відбудеться міжнародна конференція «Імплементація принципу верховенства права: роль Верховного Суду в сучасних умовах»

Уже цієї п’ятниці, 16 грудня 2022 року з 10:00 до 18:00 у Верховному Суді в онлайн-форматі відбудеться міжнародна конференція «Імплементація принципу верховенства права: роль Верховного Суду в сучасних умовах». Повідомляє Верховний Суд.

Захід організовано Верховним Судом у співпраці з проєктом Ради Європи «Підтримка судової влади в Україні в забезпеченні кращого доступу до правосуддя» та присвячено 5-річчю діяльності ВС.

Під час конференції із спеціальною доповіддю виступить Голова Верховного Суду Всеволод Князєв. Участь у заході також візьмуть Генеральний секретар Ради Європи Марія Пейчинович-Бурич, Голова Європейського суду з прав людини Шіфра О’Лірі, суддя ЄСПЛ від України Микола Гнатовський, Голова Суду ЄС Кун Ленартс, Голова Мережі голів верховних судів Європейського Союзу, Голова Верховного суду Німеччини Беттіна Лімперг, Голова Верховного суду Сполученого Королівства Лорд Роберт Рід, голови та судді верховних судів ЄС, міжнародні й національні експерти.

Детальна програма заходу доступна за посиланням:

Для участі в конференції заповніть, будь ласка, реєстраційну форму до 14 грудня 2022 року:

https://docs.google.com/forms/d/1lGgVX0dESEmpNNe_osBhhxqmDAKW00YueMLNKfkWhLQ/.

Лінк на підключення зареєстрованим учасникам буде надіслано напередодні заходу.

У разі виникнення запитань звертайтеся, будь ласка, за електронною адресою media@supreme.court.gov.ua.

До зустрічі на Конференції!

Читайте також
0 коментарiв
Для того, щоб залишати коментарi, необхiдно увiйти в профiль