17 грудня відбудеться Круглий стіл пам’яті Віктора Мусіяки на тему: «Конституція і конституційні зміни в Україні»

Захід, присвячений пам’яті Віктора Мусіяки (1946-2019рр.), відбудеться 17 грудня 2020р. з 11:00 до 13:00 за допомогою додатка Zoom у мережі Інтернет на тему: «Конституція і конституційні зміни в Україні». Захід проводитиметься Центром Разумкова.

У рамках заходу буде презентовано збірник, присвячений пам’яті відомого українського вченого-правознавця, громадсько-політичного діяча та одного з авторів Конституції України Віктора Мусіяки. Видання містить наукові статті, присвячені проблемам сучасного конституційного розвитку України, стану Основного Закону
держави та перспектив внесення змін до нього. Окрему увагу присвячено постаті Віктора Мусіяки, його науковій та суспільно-політичній діяльності.

Під час роботи Круглого столу обговорюватимуться актуальні проблеми сучасного конституційного розвитку України та з огляду на відзначення наступного року 25-річного ювілею Конституції України пропонується звернути окрему увагу на наступну тематику:

  1. Значення Конституції України 1996р., характеристика її «сильних» та «слабких» сторін, а також стану виконання нею функції основного регулятора суспільних відносин.
  2. Причини та політико-правова природа конституційних змін в Україні 2004р., 2016р. та 2019р., їх вплив на загальний стан Основного Закону держави.
  3. Перспективи розвитку Конституції України.
Читайте також
0 коментарiв
Для того, щоб залишати коментарi, необхiдно увiйти в профiль