26 січня пішла з життя Крилова Нінель Сергіївна

26 січня 2021 року пішла з життя відомий конституціоналіст, доктор юридичних наук Крилова Нінель Сергіївна (17.12.1929-26.01.2021).

У 1947 році Нінель Сергіївна вступила і в 1951 році закінчила Московський юридичний інститут. У 1962 році захистила кандидатську дисертацію на тему: "Парламент Великобританії" під керівництвом доктора юридичних наук, професора І.Д. Левіна, в 1977 р - докторську дисертацію на тему: "Британська держава (основні проблеми апарату)".

Сферою наукових інтересів були порівняльне правознавство і державознавство, податкове і фінансове право.

Вся трудова діяльність Нінель Сергіївни пов'язана з Інститутом держави і права РАН, в якому вона пропрацювала понад 65 років.

Нінель Сергіївна представник наукової школи конституціоналістів-країнознавців і компаративістів. Результати її досліджень знайшли відображення в численних монографіях і наукових статтях.

В останні роки Нінель Сергіївна Крилова займалася проблемами, пов'язаними з конституційно-правовими основами економічної системи, фінансової діяльності держави, наднаціональними і національними механізмами бюджетного регулювання в Євросоюзі.

Читайте також
0 коментарiв
Для того, щоб залишати коментарi, необхiдно увiйти в профiль