27 червня відбудеться прес-конференція з підбиття підсумків конкурсу “Конституція для всіх: і великих, і малих”

27 червня об 11.00 у рамках відзначення Дня Конституції України у Національній бібліотеці України для дітей відбудеться прес-конференція, присвячена підбиттю підсумків Всеукраїнського
конкурсу із правового просвітництва «Конституція для всіх: і великих, і малих».

Учасники прес-конференції:
Заступник Міністра культури та інформаційної політики України Лариса Петасюк
Генеральний директор НБУ для дітей Алла Гордієнко
Суддя Верховного Суду, координатор Національного правоосвітнього руху «Справедливці» Володимир Кравчук
Суддя Верховного Суду Альберт Єзеров
Суддя Конституційного Суду України Галина Юровська
Ілюстратор «Конституції для всіх: і великих, і малих» Ірина Холодкевич
Голова правління ГО «Здорове дитинство без меж» Тетяна Репеде

Всеукраїнський конкурс із правового просвітництва «Конституція для всіх: і великих, і малих» проводився Національною бібліотекою України для дітей та Громадською організацією «Асоціація розвитку суддівського самоврядування України» з 18 квітня з метою ознайомлення дітей із основними положеннями Конституції України; підвищення рівня правової культури та правосвідомості; привернення уваги широкої аудиторії до громадянської освіти, демократії та прав людини.

Основним конкурсним завданням було створення відеоролику, на якому діти декламують статті книжки «Конституція для всіх: і великих, і малих». До участі у Конкурсі долучилися діти 6-12 років з усіх куточків України, які за допомогою батьків та бібліотекарів дитячих бібліотек підготували 1054 відеоролики.

Методичне забезпечення Конкурсу та його загальну координацію здійснювала НБУ для дітей. Модерацію інформаційних ресурсів — YouTube-каналу «Конституція для всіх», Facebook-сторінки Конкурсу — та розміщення відеороликів виконувала Громадська організація «Асоціація розвитку суддівського самоврядування України». Роботи доступні для перегляду.

Переможці Конкурсу визначаються у двох номінаціях: «Вибір глядачів» за вищою сумарною кількістю реакцій глядачів; «Вибір журі», до складу якого увійшли представники організаторів та обласних бібліотек для дітей.

Оголошення переможців Конкурсу відбудеться 28 червня у день Конституції України на інформаційних ресурсах Конкурсу та сайті НБУ для дітей.

Усі учасники отримають сертифікат учасника Конкурсу та примірник книги «Конституція для всіх: і великих, і малих», а переможці будуть нагороджені спеціальним дипломом та футболкою з символікою Конкурсу.

Адреса: м. Київ, вул. Януша Корчака, 60
Координатор Людмила Полікарпова, 096-475-81-51

Читайте також
0 коментарiв
Для того, щоб залишати коментарi, необхiдно увiйти в профiль