Юрія Барабаша обрано до Виконавчого комітету Міжнародної асоціації конституційного права

Проректора з науково-педагогічної роботи та стратегічного розвитку, професора кафедри конституційного права України Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Барабаша Юрія обрано до Виконавчого комітету Міжнародної асоціації конституційного права. Про це повідомляє Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого.

Під час Всесвітнього конгресу з конституційного права «Конституційні трансформації», який проходив з 5 по 9 грудня у м. Йоганнесбург (ПАР) на базі Юридичного факультету Університету Йоганнесбургу, Рада Міжнародної асоціації конституційного права обрала новий склад Виконавчого комітету Асоціації на наступні 4 роки. Вперше до її складу увійшов представник української наукової спільноти, професор кафедри конституційного права України нашого Університету Юрій Барабаш.

Міжнародна асоціація конституційного права є найпотужнішим та найвпливовішим об’єднанням конституціоналістів. Асоціація була створена у 1981 році. Наразі вона охоплює 49 національних асоціацій, 14 наукових інститутів та 22 дослідницькі групи. Окрім цього до її складу входять більш ніж 300 індивідуальних членів. Метою діяльності Асоціації є стимулювання теоретичних і порівняльних досліджень в галузі конституційного права з метою практичної реалізації демократичних принципів відповідно до потреб забезпечення мирного міжнародного співробітництва, розвиток конституційної демократичної правосвідомості та ін.

Читайте також
0 коментарiв
Для того, щоб залишати коментарi, необхiдно увiйти в профiль