Чому конституціоналізм не працює в Україні?

Український інститут майбутнього спільно з Центром конституційного моделювання запрошує усіх зацікавлених осіб в удосконаленні конституціоналізму в Україні та зокрема – журналістів приєднатися до прямої трансляції зустрічі з Девідом Вільямсом, професором Університету Індіани, засновником та очільником Центру конституційної демократії Університету Індіани, одним з топ-конституціоналістів із світовим ім'ям.

Пан Вільямс відомий своєю чіткою проукраїнською позицією та навіть відвідував зону бойових дій на Донбасі в перебігу свого першого візиту в Україну 2018 року.

Український інститут майбутнього спільно з Центром конституційного моделювання організували зустріч українських фахівців у правовій галузі з професіоналом своєї справи щодо значення Конституції у розбудові правової держави.

Подія транслюватиметься у середу, 6 жовтня, об 11:00 на Фейсбук-сторінці UIF."Якщо народ розділений, він має тенденцію ігнорувати важливість конституціоналізму, який означає творення суспільного договору через творення договору про врядування політії.

Натомість люди зазвичай концентруються на:
– корупції;
– безробітті;
– проблемах довкілля;
– зовнішній агресії, тощо.

Всі ці речі важливі, але влада адекватно реагуватиме на них ТІЛЬКИ тоді, коли правильна конституція, в підвалинах якої лежить правильний суспільний договір, створює для можновладців стимули реагувати належним чином".

Це одна з ключових цитат з виступу, який Девід готує для українських слухачів.

Долучайтеся по перегляду

Читайте також
0 коментарiв
Для того, щоб залишати коментарi, необхiдно увiйти в профiль