Функції конституційного права як галузі права України (автореферат)

Проаналізовано поняття й ознаки функцій конституційного права як
фундаментальної та основоположної галузі національного права. Досліджено функціональний вимір сутності конституційного права України. 

Охарактеризовано функціональний напрям динаміки галузевого предмета. Розглянуто вплив сучасного українського конституціоналізму на функції конституційного права як галузі права України. Проаналізовано функції держави та їхній вплив на функції конституційного права як галузі права. Вивчено функції права та їхній вплив на функції конституційного права як галузі права. Розкрито функції Конституції України та їхній вплив на функції конституційного права як галузі права України. Окремо вивчено функції норм конституційного права та їхній вплив на функції конституційного права як галузі права.

Систематизовано функції конституційного права як галузі права України. Охарактеризовано економічну функцію конституційного права як галузі права України. Розкрито зміст політичної функції конституційного права як галузі права України. Проаналізовано поняття та зміст соціальнокультурної функції конституційного права як галузі права України.

Запропоновано праксеологічну характеристику спеціально-юридичних
функцій конституційного права як галузі права України.

Автор О. Сінькевич
Рiк видання 2021
Мова українська
Кiлькiсть сторiнок 37
Кiлькiсть скачувань 6
Читайте також
0 коментарiв
Для того, щоб залишати коментарi, необхiдно увiйти в профiль