Human Dignity: The Constitutional Value and the Constitutional Right

Гідність людини сьогодні є центральною рисою багатьох сучасних конституцій та міжнародних документів. Як конституційна цінність людська гідність передбачає свободу приватної автономії людини та здатність писати власну історію життя в межах суспільства. Як конституційне право вона цілковито показує цінність людської особистості у розрізі конкретних вимог конституційної архітектури.

Це аналітичне дослідження людської гідності як конституційної цінності та конституційного права має юридично-інтерпретаційну перспективу. Розглядаються джерела людської гідності як правового поняття, її роль у конституційних документах, зміст та сфера застосування. Аналіз доповнений прикладами порівняльного юридичного досвіду, включно з розділами, присвяченими ролі людської гідності в американському, канадському, німецькому, південноафриканському та ізраїльському конституційному праві.

Довідково: Аарон Барак - викладач Міждисциплінарного центру (IDG) Герцлія в Ізраїлі та запрошений професор Єльської правничої школи. У 1975 році його призначили Генеральним прокурором Держави Ізраїль. 1978 року він став суддею Верховного Суду Ізраїлю та обіймав посаду його Голови з 1995 року до своєї відставки у 2006 році. Також працював викладачем, професором та деканом Школи права Єврейського університету в Єрусалимі.

Автор Aharon Barak
Рiк видання 2015
Мова Англійська
Кiлькiсть сторiнок 361
Кiлькiсть скачувань
Читайте також
0 коментарiв
Для того, щоб залишати коментарi, необхiдно увiйти в профiль