І. Яценко «Принцип поділу влади: ідейно-теоретичні засади та практика реалізації на прикладі республіки Польща (історико-правовий аналіз)»

Дослідник Ігор Станіславович Яценко підготував наукову монографію «Принцип поділу влади: ідейно-теоретичні засади та практика реалізації на прикладі республіки Польща (історико-правовий аналіз)».
Видання присвячено поділу влади, що становить базовий принцип забезпечення демократії. У виданні поділ влади розглядається також як головний запобіжник узурпації влади, що захищає державний устрій, права і свободи громадян, впроваджує верховенство права.

Сучасні суспільно-політичні умови та ідейно-теоретичні засади реалізації поділу влади вимагають нового осмислення як щодо їх місця і значення щодо політико-правового простору, так і для розуміння функцій та демократичного устрою держави.

У дослідженні розглянуто історичні етапи формування та дієвість правової цивілізації на прикладі демократичної держави, якою є Республіка Польща.

Видання буде дуже корисним для юристів, політологів, соціологів, що цікавляться досвідом розбудови демократії в сучасній Польщі.

Придбати видання можна за посиланням: https://yurincom.com/book/pryntsyp-podilu-vlady-idejno-teoretychni-zasady-ta-praktyka-realizatsii-na-prykladi-respubliky-polshcha-istoryko-pravovyj-analiz-monohrafiia/

Читайте також
0 коментарiв
Для того, щоб залишати коментарi, необхiдно увiйти в профiль