Європарламент погодився відкрити офіс у Києві

Європейський парламент погодився відкрити офіс в Україні для посилення підтримки українського парламенту на прохання високопосадовців української влади.

Джерело: документ бюро Європарламенту, з яким ознайомився Euractiv, передає "Європейська правда"

Деталі: Рішення, схвалене в понеділок увечері, має на меті полегшити відносини з українським парламентом, зокрема, налагодити його контакти з "відповідними комітетами" Європарламенту, а також полегшити адміністративну роботу.

Бюро є органом Європейського парламенту, відповідальним за ухвалення адміністративних рішень щодо внутрішнього функціонування інституції.

Європейський парламент має офіс зв'язку для кожної країни-члена, який допомагає парламенту налагоджувати з ними зв'язки, наприклад спілкуючись із зацікавленими сторонами, організовуючи заходи та підтримуючи зв'язки з місцевими ЗМІ.

Згідно з документом, лише кілька офісів Європарламенту відкрито в неєвропейських містах, зокрема в Нью-Йорку, Аддіс-Абебі та Джакарті, "де співробітники парламенту відряджаються до Представництва ЄС".

Делегація ЄС у кожній країні, що не є членом ЄС, є дипломатичним представництвом ЄС на цій території, підпорядкованим Європейській службі зовнішніх справ.

Читайте також
0 коментарiв
Для того, щоб залишати коментарi, необхiдно увiйти в профiль