Комітет назвав переможця на найкращий ескіз великого герба України: реакція спільноти

Комітет назвав переможця на найкращий ескіз великого герба України. Повідомляє Українська правда з посиланням на "Укрінформ", який цитує міністра культури та інформаційної політики Олександра Ткаченко.

 "Журі отримало 125 робіт. З них до конкурсу було допущено 112 робіт. Пройшло кілька турів голосування, в результаті визначено переможця. Не було призначено другу премію, проте було призначено третю премію. Я радий, що сьогодні оргкомітет ухвалив рішення і було обрано переможця. І цей переможець Олексій Кохан. Відповідно з ним Мінкульт укладе угоду".

За словами присутнього на брифінгу міністра юстиції Дениса Малюськи далі буде підготовлено технічний опис та юридичні нюанси використання проєкту великого Державного герба.

Після цього напрацювання передадуть від Кабміну до Верховної Ради, де народні депутати зареєструють відповідний законопроєкт. Таким чином порядок використання, опис держсимволів, зокрема великого Державного герба буде визначено законом.

Конкурс ескізів великого герба України оголошували вже тричі: у 1991-му, 2001-му та 2007 роках, однак щоразу безрезультатно.

Однак, невдоволені коментарі дедалі поширюються мережею.

Читайте також
0 коментарiв
Для того, щоб залишати коментарi, необхiдно увiйти в профiль