Конституційний Суд України запрошує до участі в конкурсі на кращу наукову статтю, пов’язану із захистом людських прав

Конституційний Суд України оголосив конкурс на кращу наукову статтю, пов’язану із захистом людських прав. Це унікальна можливість для вас проявити свій науковий потенціал, поділитися своїми підходами та ідеями щодо зазначеної тематики, а також зробити своє дослідження доступним для широкого загалу. Про це повідомляє Конституційний Суд України.

Запрошуємо студентів, аспірантів, ад’юнктів, здобувачів закладів вищої освіти взяти участь у цьому конкурсі з науковими статтями, які ви ще раніше не публікували.

Наукову статтю разом із заявкою та рецензією потрібно надіслати на електронну пошту: inbox@ccu.gov.ua (із позначкою „На конкурс‟) до 1 червня 2024 року.

Журі оцінюватиме ваші матеріали за такими критеріями: актуальність, наукова новизна та обґрунтованість, незалежність висновків, суджень і пропозицій автора, оригінальність, послідовність та логічність викладу.

Переможців конкурсу відзначать почесними грамотами Конституційного Суду України під час урочистих заходів, присвячених до Дня Конституції України.

Статтю переможця конкурсу опублікують в офіційному друкованому виданні – „Вісник Конституційного Суду України‟.

Більше інформації про умови конкурсу, порядок його проведення, вимоги до статей читайте в Положенні про конкурс на кращу наукову статтю, пов’язану із захистом людських прав.

За додатковою інформацією звертайтеся за номером телефону (044) 238-10-18.

Читайте також
0 коментарiв
Для того, щоб залишати коментарi, необхiдно увiйти в профiль