Конституційний Суд України запрошує до участі в конкурсі на кращу наукову статтю, пов’язану із захистом людських прав

КСУ оголосив конкурс на кращу наукову статтю, пов’язану із захистом людських прав. Про це повідомляється на офіційній сторінці КСУ в Фейсбуці.

Це унікальна можливість для вас проявити свій науковий потенціал, поділитися своїми підходами та ідеями щодо зазначеної тематики, а також зробити своє дослідження доступним для широкого загалу.

Запрошуються студенти, аспіранти, ад’юнкти, здобувачі закладів вищої освіти взяти участь у цьому конкурсі з науковими статтями, які ви ще раніше не публікували.

Наукову статтю разом із заявкою та рецензією потрібно надіслати на електронну пошту: inbox@ccu.gov.ua (із позначкою „На конкурс‟) до 1 червня 2024 року.

Журі оцінюватиме ваші матеріали за такими критеріями: актуальність, наукова новизна та обґрунтованість, незалежність висновків, суджень і пропозицій автора, оригінальність, послідовність та логічність викладу.

Переможців конкурсу відзначать почесними грамотами Конституційного Суду України під час урочистих заходів, присвячених до Дня Конституції України.

Статтю переможця конкурсу опублікують в офіційному друкованому виданні – „Вісник Конституційного Суду України‟.

Більше інформації про умови конкурсу, порядок його проведення, вимоги до статей читайте в Положенні про конкурс на кращу наукову статтю, пов’язану із захистом людських прав за посиланням: http://surl.li/njwxd

За додатковою інформацією звертайтеся за номером телефону (044) 238-10-18.

http://surl.li/njwua

Читайте також
0 коментарiв
Для того, щоб залишати коментарi, необхiдно увiйти в профiль