Лабораторія законодавчих ініціатив: «турборежим» у законодавчому процесі неможливий

Коротке нагадування на початку нового політичного сезону: «турборежим» у законодавчому процесі неможливий! Такий пост опублікувала Лабораторія законодавчих ініціатив на своїй сторінці у Фейсбуці.

Уже після першого кварталу роботи Верхової Ради цифри свідчили: турборежим – це міф! А результати двох наших моніторингів за 1-2 і 3 сесії парламенту тільки підтвердили цю тезу.

Кількісні показники ухвалених законів ІХ і VIII скликання за рік каденції суттєво не відрізняються. Але ми наголошуємо: річний календарний період роботи двох скликань у цьому питанні порівнювати методологічно неправильно – карантин і пандемія є суттєвою похибкою для аналізу.

І взагалі – ефективність роботи Верховна Рада України не може вимірюватися кількістю законопроектів, ухвалених законів і годин, проведених у сесійній залі. Складно виокремити кореляцію між кількісними показниками і якістю роботи парламенту. Більше того, у парламенту навряд може існувати система чітких KPI, за якими можна оцінювати результати роботи.

З повним текстом публікації можна ознайомитись за посиланням: https://www.facebook.com/AgencyforLegislativeInitiatives/posts/3269296623149979.

Фото: Лабораторія законодавчих ініціатив

Читайте також
0 коментарiв
Для того, щоб залишати коментарi, необхiдно увiйти в профiль