Невидима Конституція як інструмент консолідації нації та захисту демократії

В статті розкривається питання невидимої Конституції - як інструменту захисту демократії та консолідації нації. В розкритті цього питання дискусія обертається навколо фундаментальних аспектів демократії та суверенітету.

Особлива увага приділяється тому, яким чином парламент і Конституційний Суд беруть участь у втіленні принципів демократії в сучасному світі. В статті робиться висновок, що парламент, через формальні законодавчі процедури, стає менш здатним досягати суспільного компромісу. Як результат, ця представницька риса демократії стає все більш непопулярною в суспільстві та продовжує залишатися об’єктом критики серед наукової спільноти.

З іншої сторони, роль Конституційного Суду у захисті демократії через системне тлумачення Конституції зазнає глибоких змін у демократичному світі. Конституційний Суд, через розуміння як видимого, так і невидимого змісту Конституції, перетворює її на вираження суверенної волі «постійної нації».

Оригінал статті розміщений за посиланням - INVISIBLE CONSTITUTION AS AN INSTRUMENT OF CONSOLIDATION OF NATION AND DEFENCE OF DEMOCRACY

Автор Юрій Барабаш, Darijus Beinoravičius, Juozas Valčiukas
Рiк видання 2022
Опублiкована в журналi INSIGHTS INTO REGIONAL DEVELOPMENT
Мова Англійська
Кiлькiсть сторiнок 17
Кiлькiсть скачувань 20
Читайте також
0 коментарiв
Для того, щоб залишати коментарi, необхiдно увiйти в профiль