Ольга Совгиря склала присягу судді Конституційного Суду України

Фото: КСУ

27 липня 2022 року Постановою Верховної Ради України № 2442-ІХ на посаду судді Конституційного Суду України було призначено Ольгу Совгирю. Згідно зі статтею 148 Конституції України, статтями 17, 33, 39 Закону України „Про Конституційний Суд України“, а також відповідно до §2 Регламенту Конституційного Суду України було скликано спеціальне пленарне засідання для проведення урочистої церемонії складання присяги новопризначеною суддею Конституційного Суду України на 2 серпня. Про це інформує відділ комунікацій та правового моніторингу КСУ.

Ольга Совгиря на урочистому засіданні зачитала текст присяги судді Конституційного Суду України та засвідчила його своїм підписом. Керівник Секретаріату Суду Віктор Бесчастний вручив Ользі Совгирі мантію судді та нагрудний знак судді Конституційного Суду України.

Урочиста церемонія відбулася за участі Голови Верховної Ради України Руслана Стефанчука. Голова парламенту в своєму вітальному слові привітав Ольгу Совгирю з набуттям повноважень судді Конституційного Суду України та висловив упевненість, що Конституційний Суд України завжди стоятиме на охороні Конституції України.  

У спеціальному пленарному засіданні КСУ також взяли участь представник Президента України у Конституційному Суді України Федір Веніславський, Голова Асоціації суддів КСУ Іван Домбровський, голова Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду Михайло Смокович, працівники Секретаріату Суду та представники засобів масової інформації.

Переглянути відеотрансляцію спеціального пленарного засідання можна за посиланням: http://sv1.ccu.gov.ua.

Читайте також
0 коментарiв
Для того, щоб залишати коментарi, необхiдно увiйти в профiль