Палата представників США обрала нового спікера – представника республіканської більшості

Після кількох тижнів спроб Палата представників США 25 жовтня обрала нового спікера – представника республіканської більшості і прихильника експрезидента Дональда Трампа Майка Джонсона. Про це повідомляє "Європейська правда".

Джонсон, який став четвертим номінантом від більшості на посаду спікера нижньої палати Конгресу США за останні три тижні, заручився підтримкою 220 однопартійців за мінімально необхідних 218. Усі присутні представники Демократичної партії США, як і в попередні рази, одностайно підтримали лідера фракції Хакіма Джеффріса.

51-річний Майк Джонсон перебуває в Палаті представників із 2016 року й досі був заступником голови республіканської фракції. Він представляє один із найконсервативніших округів Луїзіани й сам вважається прихильником крайніх правих поглядів.

Джонсон також відомий підтримкою колишнього президента США Дональда Трампа, який схвалив його кандидатуру. Він очолював юридичний захист Трампа під час імпічменту в Палаті представників й просив Верховний суд США скасувати результати президентських виборів 2020 року.

Ініціатива "Республіканці для України" поставила Майку Джонсону найнижчу оцінку в плані підтримки України – F. Він голосував лише за надання Україні ленд-лізу й послідовно підтримував ініціативи на скорочення допомоги Києву.

Читайте також
0 коментарiв
Для того, щоб залишати коментарi, необхiдно увiйти в профiль