Права людства

У сучасному світі людство зіштовхується з новими глобальними проблемами, які впливають на життя кожного. Це і загроза глобального потепління та погіршення екології, війни та збройні конфлікти, соціальні та економічні бар’єри, які стоять на шляху сталого розвитку особистості тощо. Реагуючи на ці складні виклики, науковці все частіше намагаються обґрунтувати необхідність захисту прав не лише окремих людей, народів та меншин, а й у цілому людства як єдиного суб’єкта.


Для того, щоб українські студенти-правники дізналися більше про ці сучасні тенденції в розвитку вчення про права людини, Координатор проектів ОБСЄ в Україні підтримав Національний університет «Києво-Могилянська академія» у виданні монографії «Права людства», яка є одним з перших досліджень на цю тему в Україні та світі.

У роботі не лише обґрунтовано ідею про людство як окремого суб’єкта, якому належать право на мир, на здорове довкілля та на сталий розвиток, а й досліджуються наявні та потенційні механізми захисту прав людства.

Дослідження стане у нагоді науковцям, викладачам, студентам правничих закладів вищої освіти, а також усім, хто цікавиться міжнародним контекстом розвитку теорії прав людини та філософії права.

Автор Іванків Ірина Богданівна
Рiк видання 2020
Мова українська
Кiлькiсть сторiнок 158
Кiлькiсть скачувань 12
Читайте також
0 коментарiв
Для того, щоб залишати коментарi, необхiдно увiйти в профiль