Розпочала роботу ІХ Літня школа

На підтримку співпраці між Конституційним Судом України, Координатором проектів ОБСЄ в Україні та Національною академією правових наук України організовано проведення Літньої школи для аспірантів і студентів закладів вищої освіти юридичного напрямку «Верховенство права і конституціоналізм: конституційний лад та його антикризовий інструментарій». Про це повідомляє  відділ комунікацій КСУ та правового моніторингу.

Цьогоріч школа зібрала більше тридцяти учасників зі всієї України, яким буде запропоновано інтенсивну програму з метою отримання навиків аналізу, тлумачення та розуміння конституційних положень, ідей та концепцій, які лежать в їх підґрунті. Вказана програма орієнтована, в першу чергу, на поглиблення фахової підготовки правників у сфері конституційного права та захисту прав людини і основоположних свобод.

Викладачами школи дев’ятий рік поспіль є провідні українські вчені-конституціоналісти, судді Конституційного Суду України та Верховного Суду.

Планується, що учасники школи розглянуть низку актуальних проблем конституційного права, зокрема захисту конституції, конституційного тлумачення, функціонування інституту конституційної скарги, а також питання реформування конституційного судочинства як інструменту забезпечення єдності судової практики.

Захід триватиме з 2 по 9 серпня у м. Свалява (селище Поляна).

Читайте також
0 коментарiв
Для того, щоб залишати коментарi, необхiдно увiйти в профiль