Суддя Верховного суду США Ніл Горсач виступив із промовою перед випускниками сертифікатної програми з верховенства права за програмою USAID «Нове правосуддя»

Дев'ятого липня 2021 року 26 суддів, правників, прокурорів, державних посадовців і громадських правозахисників з різних регіонів України отримали унікальну можливість почути вступну промову судді Верховного суду США Ніла Горсача перед випускниками третього кола сертифікатної програми з верховенства права, яка здійснюється у рамках програми USAID «Нове правосуддя».

У своєму виступі суддя Горсач підкреслив важливість верховенства права у демократичній державі: «Часто потрібна величезна мужність, щоб відстоювати принципи, але без тих, хто готовий відстоювати верховенство права, жодна країна не може розраховувати на забезпечення свободи та на стримування загрози деспотизму», - зауважив він. Сертифікатна програма дозволяє випускникам юридичних вишів отримати глибше розуміння принципів і практики верховенства права та застосовувати їх у своїй повсякденній діяльності.

Програма USAID «Нове правосуддя» впроваджує її спільно з Національним юридичним університетом ім. Ярослава Мудрого та Центром верховенства права Університету Південної Кароліни (США). Цього місяця спільні академічні сертифікати українського та американського університетів отримала вже третя група учасників, які долучилися до попередніх випускників програми.

Переглянути промову.

Читайте також
0 коментарiв
Для того, щоб залишати коментарi, необхiдно увiйти в профiль