Центр конституційного моделювання планує перекласти “Революційні Конституції” Брюса Аккермана

Робота проф. Єльського університету Брюса Аккермана виявилась настільки революційною, що через рік у видавництві Hart Publishing вийшла книжка про книжку – "Revolutionary Constitutionalism: Law, Legitimacy, Power", яка є збіркою доповідей, підготовлених провідними конституціоналістами світу до спеціального симпозіуму, на якому вони обговорювали ідеї проф. Аккермана, сформульовані в "Революційних конституціях".

Для того, щоб видати 1 тис. примірників "Revolutionary Constitutions" українською у видавництві "Наш формат", організаторам потрібно знайти 265.881 грн. або близько $10 тис.

Щойно Наш Формат підпише з правовласниками договір на видання українського перекладу "Revolutionary Constitutions", Центр конституційного моделювання / Center for Constitutional Design почне збір коштів на цей знаковий для українського конституціоналізму проект.

Праці проф. Аккермана досі не перекладені російською, це буде чудовий шанс для шанувальників домінування української в Україні та поширення її використання за межі нашої країни, продемонструвати свою любов до державної "до глибини власної кишені" (© Євген Чикаленко).

Геннадій Друзенко розмістив про цю подію на своїй Фейсбук-сторінці допис та просить у коментарях відгукнутись тих, хто готовий підтримати проект.

Читайте також
0 коментарiв
Для того, щоб залишати коментарi, необхiдно увiйти в профiль