У Конституційному Суді відкрито Тренінговий центр конституційного права

19 червня у рамках «Конституційного тижня» на базі Конституційного Суду України відкрито Тренінговий центр конституційного права. Про це повідомляє відділ комунікацій КСУ та правового моніторингу.

Це стало можливим завдяки довготривалому партнерству між Конституційним Судом України та Координатором проектів ОБСЄ в Україні, а також фінансової підтримки Уряду Федеративної Республіки Німеччина.

Тренінговий центр став одним із компонентів реалізації трирічного проєкту: «Підтримка захисту прав людини через покращення доступу до конституційної юстиції». Зазначимо, що у рамках його імплементації вже проведено низку актуальних для Конституційного Суду заходів.

Тренінговий центр конституційного права урочисто відкрили Голова Конституційного Суду України Олександр Тупицький та Координатор проектів ОБСЄ в Україні, Посол Генрік Вілладсен. Також в офіційній церемонії відкриття взяли участь від Конституційного Суду України: керівник Секретаріату Суду Віктор Бесчастний, керівники структурних підрозділів секретаріату та від Офісу Координатора проектів ОБСЄ в Україні: національний радник з юридичних питань Координатора проектів ОБСЄ в Україні Олександр Водянніков, національний менеджер програм з питань правової реформи Координатора проектів ОБСЄ в Україні Віталій Гацелюк, та  працівники відділу програм з питань правової реформи Координатора проектів ОБСЄ в Україні.

Фото: ccu.gov.ua

Читайте також
0 коментарiв
Для того, щоб залишати коментарi, необхiдно увiйти в профiль