У Навчально-науковому інституті права КНУ імені Тараса Шевченка директоркою обрана Олена Орлюк

Центр Комунікацій КНУ повідомляє, що вибори директора Інституту відбулися відповідно до вимог Закону України «Про вищу освіту» та із врахуванням наказу Міністерства освіти і науки України № 280 від 31.03.2022 р. Про це пише Кафедра конституційного права КНУ.

У голосуванні взяв участь 71 делегат конференції трудового колективу ННІ права, яка відбулась у змішаному форматі. За кандидатуру Олени Павлівни Орлюк проголосувало 69 делегатів. Таким чином, керуючись пунктом 1 статті 43 Закону України «Про вищу освіту», ректор Університету , за згодою більшості від повного складу органу громадського самоврядування, призначив Олену Орлюк на посаду директорки ННІ права.

Довідково: пані Олена Орлюк - докторка юридичних наук, професорка кафедри інтелектуальної власності та інформаційного права КНУ імені Тараса Шевченка. У 1995 році закінчила юридичний факультет КНУ імені Тараса Шевченка, дійсний член (академік) Національної академії правових наук України, член Ради з інтелектуальної власності при Кабінеті Міністрів України, Громадської ради Комітету з питань науки і освіти Верховної Ради України, Науково-консультативної ради при Верховному Суді. Залучалася в якості суді Третейського суду при Торгово-промисловій палаті України та як експерт за проєктами міжнародних організацій. Протягом 15 років очолювала НДІ інтелектуальної власності Національної академії правових наук України.

Читайте також
0 коментарiв
Для того, щоб залишати коментарi, необхiдно увiйти в профiль