У Невидимому університеті для України було проведено заняття на тему Людської гідності в мирний час і в час війни

"У межах "Невидимого університету для України" CEU Invisible University for Ukraine ми мали неймовірно цікаве заняття на тему Людської гідності в мирний час і в час війни. Глибина питань, які цікавлять студентів, як і блискучі відповіді на них, вражають і змушують продовжувати думати про озвучені проблеми ще довго після завершення заняття..." - пише на фейсбук-сторінці Олена Бориславська.

Нагадаємо, що Невидимий університет для України (IUFU) започаткований навесні 2022 року і є сертифікатною програмою (з наданням кредитів ЄКТС). Програма організована Центральноєвропейським університетом у співпраці з Колегіумом імені Імре Кертеса Єнського університету та університетськими партнерами в Україні та світі (зокрема, ЛНУ ім. І.Франка, УКУ та ін.).

Проєкт пропонує інтенсивне вивчення ролі України у змінних європейських та глобальних контекстах.

Як наголошують організатори, метої такого навчання є підготовка студентів до глибшої інтеграції в міжнародний науково-освітній простір. Програма не має на меті замінити чи дублювати навчання в українських університетах, натомість намагатиметься їх підтримати, заповнюючи прогалини, які тимчасово виникли внаслідок російського військового вторгнення. 

Подати заявку на навчання можуть студенти, які навчалися на бакалаврській або магістерській програмі чи в аспірантурі українського закладу вищої освіти у 2021/22 навчальному році або розпочали навчання в ЗВО у 2022 чи 2023 році. 

Читайте також
0 коментарiв
Для того, щоб залишати коментарi, необхiдно увiйти в профiль