Українська мова стала офіційною в одному з міст Бразилії

ФОТО: СВІТОВИЙ КОНГРЕС УКРАЇНЦІВ

Українську мову оголосили офіційною мовою міста Прудентополіс у штаті Парана в Бразилії. Повідомляє Українська правда.

ДжерелоBBC News Україна, бразильське видання Nossa Gente та Світовий Конгрес Українців

5 жовтня таке рішення одноголосно ухвалила міська рада Прудентополіса, чимало мешканців якого є нащадками українських іммігрантів з Галичини.

Проєкт рішення вніс на голосування депутат Маурісіо Босак, а обґрунтування підготував лідер Українсько-Бразильської Центральної Репрезентації, адвокат Віторіо Соротюк.

За словами Босака, офіційне використання української мови в Прудентополісі зробить великий культурний, науковий і туристичний внесок в розвиток муніципалітету.

У Прудентополісі, крім португальської, найпоширенішою мовою є українська. Кілька мешканців міста їздили вчитися до України і тепер роблять свій внесок в розвиток муніципалітету.

Дослівно в обґрунтуванні рішення: "Відкриваються нові перспективи обміну між нашим муніципалітетом і Україною, а також для навчання молоді на університетському рівні в Україні або за допомогою онлайн-засобів. Ось чому збереження і розвиток української мови серед нас має основоположне значення в додаток до таких важливих мов, як португальська та англійська".

 
Читайте також
0 коментарiв
Для того, щоб залишати коментарi, необхiдно увiйти в профiль