Уряд подав до Ради законопроєкт про умови набуття громадянства України

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль передав до Верховної Ради законопроєкт про внесення змін до законів "Про громадянство України" та "Про забезпечення функціонування української мови як державної" щодо умов набуття українського громадянства, повідомляє 28 липня Урядовий портал.

Відповідний законопроєкт №7606, згідно з даними сайта Верховної Ради, зареєстрували в українському парламенті 28 липня. Тексту законопроєкту наразі не оприлюднили.

"Після ухвалення цього закону для отримання українського громадянства необхідно буде скласти комплексний іспит зі знання основ Конституції України, історії України та української мови", – написав Шмигаль 28 липня у Telegram.

Ті претенденти, які набувають громадянства за визначні заслуги перед Україною, або ті, хто проходить службу у Збройних силах України й набули громадянства, мають скласти три відповідні іспити протягом двох років від часу його набуття, уточнив глава Кабміну.

"Громадянство України – це привілей, який потрібно заслужити знаннями й повагою до основоположних засад нашої країни", – підсумував прем'єр.


Читайте також
0 коментарiв
Для того, щоб залишати коментарi, необхiдно увiйти в профiль