Відбулася фахова дискусія „Європейська інтеграція та національна ідентичність: особливості конституційного правосуддя“

Судді Конституційного Суду України та члени Науково-консультативної ради #КСУ провели фахову дискусію та тему: ‟Європейська інтеграція та національна ідентичність: особливості конституційного правосуддя“. Під час заходу учасники виступили з доповідями та висловили свої міркування із зазначених питань. Про це повідомляє КСУ.

Зокрема, професор кафедри конституційного права юридичного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка Олена Бориславська розповіла про національну та конституційну ідентичність у світлі євроінтеграції, розкрила природу взаємозв’язків та практику конституційних судів держав-членів ЄС.

Інна Спасибо-Фатєєва, виконувач обов’язків завідувача кафедри цивільного права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, представила присутнім доповідь „Конституційні засади правових механізмів охорони та захисту права власності: національна ідентичність у європейському правовому просторі“.

Про „Органи конституційного правосуддя та імплементація постанов Європейського суду з прав людини: місцевий вимір національної ідентичності“ виступила професор кафедри конституційного права Національного університету „Одеська юридична академія“ виступила Наталія Мішина.

В обговоренні даного питання взяли участь суддя Конституційного Суду України Віктор Кичун, суддя КСУ у відставці, член НКР Михайло Костицький та член НКР, головний науковий співробітник Відділу науково-правових експертиз Науково-дослідного інституту правотворчості та науково-правових експертиз Національної академії правових наук України Анатолій Колодій.

Учасники заходу зауважили, що такі фахові дискусії необхідно проводити на постійній основі, адже вони сприяють підвищенню ефективності роботи Науково-консультативної ради Конституційного Суду України.

Читайте також
0 коментарiв
Для того, щоб залишати коментарi, необхiдно увiйти в профiль