Відбулось засідання Парламентської робочої групи з конституційного реформування

Темою 6 засідання Парламентської робочої групи з конституційного реформування стала система правосуддя. Повідомляєтьсяна сторінці Центру політико-правових реформ у Фейсбуці.

«Підбили підсумки впровадження конституційних змін щодо правосуддя, ухвалених п'ять років тому. Висновок – зміни були необхідними і навіть революційними на той час, але спотворене впровадження їх ВККС і ВРП призвело до консервування негативних практик в системі правосуддя. Вимоги конституції щодо впровадження стандартів доброчесності не були реалізовані в достатній мірі, а практика ВРП і Конституційного Суду призвела до руйнування системи підзвітності суддів», зазначає експерт ЦППР Роман Куйбіда.

Аналітичні матеріали, які використовувалися під час засідання:

Оцінка Венеційської комісії ініціативи щодо конституційної процедури⤵
https://bit.ly/3cNRlgP

Проблеми конституційного реформування системи правосуддя⤵https://bit.ly/3fIJGCj

Засідання відбулось в межах проекту "Налагодження громадсько-парламентської взаємодії у конституційному процесі", що реалізується ЦППР у межах Програми РАДА, що виконується Фондом Східної Європи, за участі експертів UPLAN у межах Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Читайте також
0 коментарiв
Для того, щоб залишати коментарi, необхiдно увiйти в профiль