Відбувся візит делегації Венеційської Комісії до Конституційного Суду України

У четвер, 4 травня, відбулася зустріч виконувача обов’язків Голови Конституційного Суду України Сергія Головатого та суддів Суду Віктора Городовенка, Ольги Совгирі, Галини Юровської з делегацією Європейської Комісії „За демократію через право“ (Венеційської Комісії) на чолі з її Президенткою пані Клер Базі Малорі. Повідомляє Конституційний Суд України.

До складу делегації Венеційської Комісії увійшли Анґеліка Нюссберґер, Віце-Президентка Венеційської Комісії, члени Венеційської Комісії Філіп Дімітров, Ян Велаєр та Сімона Ґраната-Менґіні секретар Венеційської Комісії.

Мета робочого візиту делегації Венеційської Комісії є проведення консультацій з ключовими національними партнерами, одним із яких є Конституційний Суд України, в питанні реформування процедури добору кандидатів на посаду судді Конституційного Суду України на конкурсних засадах.

Під час зустрічі виконувач обов’язків Голови Конституційного Суду України Сергій Головатий, зокрема, наголосив: „Венеційська Комісія була і є чи не найважливішою та найефективнішою європейською інституцією, яка завдяки своєму професійному доробкові, утримує Україну на шляху, що гарантує побудову в нашій державі правдивої, а не формальної демократії, додержання людських прав та утвердження правовладдя“.

Читайте також
0 коментарiв
Для того, щоб залишати коментарi, необхiдно увiйти в профiль