Визнані європейські експерти з конституційного права та з питань боротьби з корупцією зробили спільну заяву щодо спроби Президента України звільнити всіх суддів КСУ.

Така спроба названа «кричущим порушенням Конституціі та фундаментального принципу верховенства права».

Про це у "Фейсбуці" написав юрист, народний депутат від "Батьківщини" Сергій Власенко, повідомляє UAINFO.org.

"Щойно відбулось те, чого я НІКОЛИ не бачив за своє політичне життя. Венеційська комісія (найавторитетніший експертний юридичний орган) та ГРЕКО (найавторитетніша організація з питань боротьби із корупцією) зробили спільну заяву щодо законопроекту Президента України та спроби звільнити всіх суддів Конституційного Суду.

По перше: така спроба названа «КРИЧУЩИМ порушенням Конституціі та фундаментального принципу верховенства права» (“blatant breach of Constitution and fundamental principle of the separation of powers”)

По друге: сам факт такої миттєвої реакції є безпрецедентним.

По третє: спільні позиції Венеціанки і ГРЕКО не є унікальним явищем, але зустрічаються не так часто.

Зверніть увагу: визнані європейські експерти з конституційного права та з питань боротьби з корупцією об’єднались і зробили свій висновок. Це ж не крики з екранів телебачення різних малюсьок та веніславських. Це серйозно. Яке буде ставлення до України, якщо ця позиція буде проігнорована, я не знаю", – пише Сергій Власенко.

Читайте також
0 коментарiв
Для того, щоб залишати коментарi, необхiдно увiйти в профiль