Міжнародно-правовий брифінг Української асоціації міжнародного права «70- річчя підписання Європейської конвенції про захист прав людини та основоположних свобод»

Органiзатор: Громадянський центр правових ініціатив
Дата проведення: 04/11/2020 - 04/11/2020
Мiсто: Zoom
Адреса: -
Час початку: 16:00
Вартiсть: Безкоштовно
Номер телефону: -
Email: -
Сайт: -

04 листопада 2020 року о 16-00 відбудеться міжнародно-правовий брифінг Української асоціації міжнародного права, присвячений 70-й річниці підписання Європейської конвенції про захист прав людини та основоположних свобод.

У брифінгу візьмуть участь спікери:
Борис Тарасюк, Надзвичайний і Повноважний посол України, Постійний представник України при Раді Європи Володимир Буткевич, д.ю.н., професор, суддя Євроепйського суду з прав людини у відставці
Тетяна Анцупова, д.ю.н., професор, суддя Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду  Олена Литвиненко, в.о. Голови офісу Ради Європи в Україні
Модератор брифінгу:
Алла Федорова, к.ю.н., доцент кафедри порівняльного і європейського права Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка

Брифінг пройде в дистанційному форматі на платформі Zoom. Для отримання персонального запрошення на Zoom-конференцію, прохання здійснити попередню реєстрацію за посиланням.

Формат проведення брифінгу передбачає письмові запитання спікерам від зареєстрованих учасників.
03 листопада усі зареєстровані учасники отримають запрошення, яке перед початком брифінгу буде також розміщено на офіційній сторінці УАМП та на сторінці УАМП в Facebook.
Запрошуємо до участі членів УАМП, практиків та дослідників міжнародного права, студентів, представників ЗМІ та усіх, хто хоче отримати відповіді на актуальні питання діяльності ООН.

iншi заходи
0 коментарiв
Для того, щоб залишати коментарi, необхiдно увiйти в профiль