Презентація підручника з конституційного права

Органiзатор: Громадянський центр правових ініціатив
Дата проведення: 17/06/2021 - 17/06/2021
Мiсто: онлайн
Адреса: онлайн
Час початку: 11:00
Вартiсть: Безкоштовно
Номер телефону: -
Email: Nina.Reshetar@osce.org.
Сайт: https://www.osce.org/uk/project-coordinator-in-ukraine/489563?fbclid=IwAR3wECe2-9AFxCcLygCWOLsTlvvHtL6EYm-dkDeas6B9iFVz2tnCfbgYW5Y

Координатор проектів ОБСЄ в Україні у співпраці з Міністерством освіти і науки України та провідними правничими школами запрошує Вас на презентацію підручника з Конституційного права. Шестеро видатних національних експертів у сфері Конституційного права підготували цей підручник за підтримки Координатора проектів ОБСЄ в Україні.

Підручник охоплює такі важливі теми як конституціоналізм, права людини, демократія, реалізація й охорона конституції та ін. Підручник буде особливо цікавим для викладачів права, практикуючих юристів, а також студентів правничих шкіл. Тож запрошуємо Вас приєднуватись до презентації, яка почнеться об 11.00 у четвер, 17 червня.

Посилання для приєднання до презентації в Zoom буде поширено згодом на сторінці https://www.facebook.com/events/945296969649334/?ti=ls.

Для додаткової інформації, будь ласка, звертайтесь до Ніни Решетар: Nina.Reshetar@osce.org.

https://www.osce.org/.../project-coordinator-in.../489563

Constitutional Law Textbook Presentation
The OSCE Project Co-ordinator in Ukraine in co-operation with the Ministry of Education and Science and leading Ukrainian law schools will present Constitutional Law textbook. Six prominent national experts in the area of Constitutional law developed the textbook with the PCU’s support.

It covers constitutionalism, human rights, democracy, constitutional implementation and other important topics. Law professors and practitioners, as well as law students are encouraged to join the online presentation that will start at 11:00 a.m.

For more information, please contact Nina Reshetar at Nina.Reshetar@osce.org.

iншi заходи
0 коментарiв
Для того, щоб залишати коментарi, необхiдно увiйти в профiль