Презентація посібника «Мірило верховенства права (правовладдя) національного рівня: практика України» (Rule of law checklist at national level: case of Ukraine)

Органiзатор: Громадянський центр правових ініціатив
Дата проведення: 27/11/2020 - 27/11/2020
Мiсто: Zoom
Адреса: Zoom
Час початку: 11:00
Вартiсть: Безкоштовно
Номер телефону: Анастасія Девос (093) 5810470
Email: anastasiia.devos@coe.int
Сайт: -

Шановні експерти!

Запрошуємо вас взяти участь у презентації посібника «Мірило верховенства права (правовладдя) національного рівня: практика України» (Rule of law checklist at national level: case of Ukraine).

Експертами Центру дослідження верховенства права Національного університету «Києво-Могилянська академія» за підтримки Європейської комісії за демократію через право (Венеційська комісія Ради Європи) та Офісу Ради Європи в Україні проведено прикладне дослідження щодо інструментів практичної реалізації верховенства права та його складових в українських політико-правових реаліях.

За результатами проведеного дослідження підготовлено спеціальний посібник «Мірило верховенства права (правовладдя) національного рівня: практика України» (Rule of law checklist at national level: case of Ukraine). Основна мета цього видання – структурування складових верховенства права та їх практична орієнтація з огляду на особливості українського національного законодавства та практики нормозастосування.

Презентація цього посібника відбудеться об 11.00 27 листопада 2020 року в онлайн форматі на платформі Zoom.

Для участі у презентації, будь ласка, зареєструйтеся за посиланням тут https://forms.gle/MxSWz4vQdpYMLbby8. Посилання на подію буде надіслано Вам на електронну пошту.

Презентація також буде транслюватися на каналі Youtube за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=HO1m5ZpFqYs&feature=youtu.be

Контактна особа щодо організаційних питань заходу: Анастасія Девос (093) 5810470 anastasiia.devos@coe.int

iншi заходи
0 коментарiв
Для того, щоб залишати коментарi, необхiдно увiйти в профiль