Трансформація держави і державного управління в контексті євроінтеграції

Органiзатор: Громадянський центр правових ініціатив
Дата проведення: 06/07/2022 - 06/07/2022
Мiсто: Zoom
Адреса: Zoom
Час початку: 17:00
Вартiсть: Безкоштовно
Номер телефону: -
Email: -
Сайт: -

Аспен Інститут Київ запрошує взяти участь у онлайн діалозі «Трансформація держави і державного управління в контексті євроінтеграції», який відбудеться 6 липня.

Під час заходу учасники дізнаються про євроінтеграційний досвід Польщі та Латвії від експертів, які очолювали цей напрям в урядах своїх країн у відповідні періоди. Особливу увагу буде приділено трансформації державного управління та державної служби як передумови успішного наближення держави до стандартів та принципів ЄС в інших сферах.

 Дата та час: 06 липня, 17:00-18:00, реєстрація з 16:50
Формат: онлайн, платформа zoom

Досвідом поділяться:
- Ян Трущинський, колишній заступник Державного секретаря, Міністерство закордонних справ Польщі, Уповноважений Уряду на переговорах щодо вступу Польщі до ЄС.
- Едвардс Куснерс, колишній Директор Бюро європейської інтеграції Латвії .

 Модератор: Роман Кобець, науковий співробітник Інституту філософії імені Г.С. Сковороди, кандидат філософських наук.В рамках програми передбачені короткі виступи спікерів і сесія запитань та відповідей.

 Реєстрація за посиланням:
https://aspeninstitutekyiv.org/.../transformatsiia.../

Захід проводиться у межах реалізації проєкту Аспен Інституту Київ «Доброчесність і врядування» за підтримки гранту від National Endowment for Democracy та за підтримки проєкту EU4PAR та Офіс реформ Кабінету Міністрів України.

 

iншi заходи
0 коментарiв
Для того, щоб залишати коментарi, необхiдно увiйти в профiль