13 грудня відбудеться Всеукраїнська конференція “Права людини як індикатор розвитку сучасної держави”

Запрошуємо до участі у Всеукраїнській науково-практичній конференції “Права людини як індикатор розвитку сучасної держави”, яку заплановано провести в онлайн форматі 13 грудня 2021 року.

До участі запрошуються здобувачі вищої освіти, викладачі, дослідники, правники та усі зацікавлені в тематиці наукового заходу.

Організатори: Навчально-науковий інститут права КНУ імені Тараса Шевченка (Кафедра конституційного права спільно з Центром прав людини та урядування).

Тематичні напрями:
– Сучасні доктринальні розробки у сфері прав людини;
– Міжнародні стандарти захисту прав людини;
– Конституційний вимір прав людини та їх захист Конституційним Судом України;
– Каталог прав людини у фокусі практики Європейського суду з прав людини;
– Права людини і розвиток держави через принцип належного урядування.

За результатами роботи конференції буде сформовано електронну збірку тез доповідей із розміщенням її у відкритому доступі, зокрема на офіційному вебсайті кафедри конституційного права КНУ імені Тараса Шевченка в розділі “Література” (https://konstp.law.knu.ua/literature). Крім того, учасники отримають сертифікат, який засвідчує участь в онлайн конференції.

Для участі в заході, до 1 грудня 2021 року (включно), необхідно заповнити заявку через Гугл форму (https://bit.ly/3bPmjUj) та, за наявності тез доповідей, надіслати на електронну адресу організаційного комітету (const.law.knu.ua@gmail.com) файл з тезами, оформлені належним чином.

Робочі мови: українська, англійська.

Організаційний внесок для учасників відсутній!

Читайте також
0 коментарiв
Для того, щоб залишати коментарi, необхiдно увiйти в профiль