25 травня відбудеться пресконференція: «Презентація Зеленої книги конституційної реформи в Україні»

25 травня об 11:00 експерти Центру політико-правових реформ презентують громадськості Зелену книгу конституційної реформи в Україні, яка була напрацьована в межах діяльності парламентської експертної робочої групи з питань конституційного реформування протягом січня –  травня 2021 року. 

Зелена книга є документом, який розкриває ключові проблеми конституційного дизайну державної влади в Україні (Верховної Ради, Президента, органів виконавчої влади, правосуддя та Конституційного Суду України) відповідно до чинної редакції Конституції України, а також узагальнює проблемні питання порядку внесення змін до Конституції України.

Питання до обговорення:

  1.  Якими є цілі та результати діяльності парламентської експертної робочої групи з питань конституційного реформування?
  2.  Що таке Зелена книга і яку інформацію вона містить? Яким чином була напрацьована Зелена книга?
  3.  Якими є ключові проблеми парламентаризму, конституційно-правового статусу Президента України, організації та діяльності органів виконавчої влади, конституційного регулювання системи правосуддя та проблеми діяльності Конституційного Суду України?
  4.  Якими є проблеми регулювання порядку внесення змін до Конституції України?
  5.  Який зарубіжний досвід конституційного реформування Україна може взяти до уваги?

Спікери:
Ігор Коліушко – голова правління Центру політико-правових реформ.
Юлія Кириченко – керівник проєктів з конституційного права Центру політико-правових реформ, співголова ради Реанімаційного пакету реформ.
Олександр Марусяк – експерт Центру політико-правових реформ.

Модерація:
Юлія Кириченко – керівник проєктів з конституційного права Центру політико-правових реформ, співголова ради Реанімаційного пакету реформ.

Дата: 25.05.2021
Час: 11:00 – 12:00
Місце: Прес-центр УКМЦ (м. Київ, вул. Хрещатик, 2).

Для участі необхідно зареєструватися за посиланням.

Пресконференція відбувається в межах проєкту "Налагодження громадсько-парламентської взаємодії у конституційному процесі", що реалізується Центром політико-правових реформ у межах Програми USAID РАДА, що виконується Фондом Східна Європа, за участі експертів Громадської мережі публічного права та адміністрації UPLAN у межах Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Читайте також
0 коментарiв
Для того, щоб залишати коментарi, необхiдно увiйти в профiль