Брошура «Ваша конституційна скарга до Суду»

Реальний захист конституційних прав і свобод громадяни можуть отримувати шляхом безпосереднього звернення до Конституційного Суду України з конституційними скаргами. Як подати конституційну скаргу до Суду і як вона розглядатиметься, відповіді на ці та інші питання, що найбільше цікавлять громадян, можна знайти в спеціально розробленій брошурі «Ваша конституційна скарга до Суду». Повідомляє Конституційний Суд України.

У ній висвітлено інформацію щодо умов та порядку подання конституційних скарг до органу конституційної юрисдикції, їх опрацювання у Суді, визначено перелік вимог до конституційної скарги, а також акцентовано увагу на типових помилках при їх поданні до Суду тощо.

Матеріал підготовлено Секретаріатом Конституційного Суду України та надруковано в рамках проєкту «Підтримка захисту прав людини через покращення доступу до конституційної юстиції», що реалізується Координатором проєктів ОБСЄ в Україні за фінансової підтримки Уряду Федеративної Республіки Німеччина.

Переглянути брошуру в електронному форматі можна на офіційному вебсайті Конституційного Суду України у розділі «До відома громадян» («Конституційна скарга», «Інша корисна інформація»).➡https://bit.ly/3hPkviG

Читайте також
0 коментарiв
Для того, щоб залишати коментарi, необхiдно увiйти в профiль