Геннадій Друзенко на своєму прикладі ініціював громадське висування та публічне обговорення кандидатур суддів КСУ

Геннадій Друзенко на своєму прикладі ініціював громадське висування та публічне обговорення кандидатур суддів КСУ, про що повідомив на своїй Фейсбук-сторінці.

Геннадій Друзенко навмисно спровокував обговорення своєї кандидатури, аби створити прецедент громадського сканера перетендентів на посаду судді, від рішення якого нерідко залежить доля законів, указів президента та актів уряду.

"Журналісти, громадські активісти, політики, що справді прагнуть змінити систему, а не її вигодонабувачів, давайте спільно вимагати, аби депутатські групи та фракції назвали імена своїх кандидатів на вакантну посаду/посади судді(в) КС за парламентською квотою. І нехай кожен з кандидатів представить професійній спільноті та ширшому загалу аргументи, чому на цю високу та відповідальну посаду слід обрати саме її чи його. А суспільство та журналісти нехай зважать вагу слів кожного.

І тоді КСУ отримає шанс перетворитись з "11 друзів судді Тупицького" на справді поважну, авторитетну та шановану в суспільстві інституцію. Якщо ж ні, давайте ставити питання: а чи потрібний нам непідзвітний та непідконтрольний нікому суд, рішення якого є "обов’язковими, остаточними і не можуть бути оскаржені", та від результатів діяльності якого наразі лихоманить цілу країну?

Витрачаючи на утримання КСУ 314,5 млн. грн. на рік, забезпечуючи 18-ти (наразі - 15-ти) суддям обслуговуючий персонал у 375 осіб, більш ніж пристойні зарплати та довічне грошове утримання, суспільство вправі знати: кого саме і чому політики обирають вершити конституційну юстицію. Бо весь цей банкет нашим з вами коштом!".

Детальніше можна дізнатись тут.

Читайте також
0 коментарiв
Для того, щоб залишати коментарi, необхiдно увiйти в профiль