Школа відбулася у селі Поляна на базі Quelle-Polyana фактично у режимі пленеру, про це повідомляє Ужгородський національний університет. Обмеження, на проведення масових заходів встановлені на період карантинних заходів, не вплинули на проведення Літньої школи, на яку щороку відбирають 30 кращих представників студентства і аспірантів із закладів вищої освіти та наукових установ юридичного та суспільного напрямів. Окремі есе учасників Літньої школи передбачено видати в одному із фахових видань України.
Тематика Школи була присвячена конституційним засобам подолання політичних, економічних та епідеміологічних криз.
Відкрив захід Посол ОБСЄ в Україні Генрік Вілландсен. Також із вітальним словом виступив декан юридичного факультету УжНУ Ярослав Лазур.
Лекторами Літньої школи стали провідні професори права з українських університетів та наукових закладів та судді найвищих судів, зокрема Президент Національної академії правових наук України Олександр Петришин, суддя Конституційного Суду України, професор УжНУ Василь Лемак, судді Верховного Суду Дмитро Гудима та Альберт Єзеров, голова Європейського комітету проти тортур Микола Гнатовський, національний радник Координатора ОБСЄ в Україні Олександр Водянніков, доктори юридичних наук, професори Оксана Грищук, Андрій Мелешевич, Наталя Мішина, Станіслав Погребняк, Михайло Савчин, Станіслав Шевчук, Оксана Щербанюк, кандидати юридичних наук, доценти Сергій Різник, Юрій Ірха, Олена Харитонова. На захід завітав Посол ОБСЄ в Україні Генрік Вілландсен. Також у заході взяв участь голова Закарпатської обласної державної адміністрації Олексій Петров.
Дискусії на Літній школі тривали на різноманітну тематику, пов’язану із потенціалом конституційних засобів у подоланні кризових явищ, зокрема конституції і демократії у період постправди та її захисту від варваризації. Окремої уваги заслуговували питання особливостей ухвалення рішень Конституційним Судом та Верховним Судом, проблем аргументації судових рішень та конституційних скарг, визначення критеріїв прийнятності конституційних скарг та вибудуванням «фільтрів» щодо їх прийнятності.
Особливістю цієї Літньої школи є використання інтерактивних методик спілкування викладачів із аудиторією слухачів, проведення відкритих дискусій (щодо установчої влади, виконання рішень Конституційного Суду, децентралізації влади, забезпечення національної безпеки, гендерної проблематики), сайд-івентів та засідання модельного конституційного суду. Відбувся навіть творчий вечір, на якому свої вірші читали слухачі Школи. Це дало змогу обмінятися і збагатитися багатьма ідеями та міркуваннями про подальший розвиток конституціоналізму в Україні.