Відбулося засідання Науково-консультативної ради Конституційного Суду України

У Конституційному Суді України 22 жовтня відбулося третє засідання Науково-консультативної ради Конституційного Суду України. Участь у ньому взяли члени Науково-консультативної ради, судді Конституційного Суду України та керівник Секретаріату Суду Віктор Бесчастний. Інформує відділ комунікацій КСУ та правового моніторингу.

Засідання розпочалося з вітального слова заступника Голови Конституційного Суду України Сергія Головатого. Він наголосив, що цьогоріч Конституційний Суд України відзначає символічну дату – 25 років від дня заснування Суду. У цьому контексті він згадав тих, хто стояв біля витоків створення органу конституційного контролю, зокрема Леоніда Юзькова.

Звертаючись до присутніх, Сергій Головатий подякував членам Науково-консультативної ради Конституційного Суду України, вченим та науковій спільноті за надані понад шість тисяч наукових висновків на запити суддів-доповідачів у конституційних провадженнях. Їхні правничі обґрунтування були використані при ухваленні 418 рішень і висновків Конституційного Суду України.

Зі вступним словом до учасників заходу також звернулися судді Конституційного Суду України Віктор Колісник і Віктор Кичун та заступник голови Науково-консультативної ради, проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародної співпраці Львівського національного університету імені Івана Франка Сергій Різник.

Учасники зібрання обговорили стан та перспективи розвитку взаємодії Науково-консультативної ради та Конституційного Суду України.

Також Конституційний Суд України відзначив членів Науково-консультативної ради, які підготували на звернення суддів-доповідачів Конституційного Суду найбільше науково-консультативних висновків у конституційних провадженнях. Так, нагрудним знаком „Відзнака Конституційного Суду України“ нагороджено Олександра Батанова, Антоніну Бобкову, Валентину Васильєву, Ірину Коваль, Анжеліку Краковську та Ірину Щебетун.

Читайте також
0 коментарiв
Для того, щоб залишати коментарi, необхiдно увiйти в профiль