Запрошуються вчені-конституціоналісти України узяти участь у формуванні довідника про вчених із конституційного права

Запрошуємо вчених-конституціоналістів України, науково-педагогічний стаж яких становить щонайменше 10 років, узяти участь у формуванні довідника про вчених із конституційного права, підготовка й видання якого здійснюється в межах серії довідників про вчених України HELVETICA'S VADEMECUM, започаткованої Видавничим домом «Гельветика». У межах серії передбачене видання довідників, які будуть присвячені життєпису представників різних галузей права. Вдалий приклад такого досвіду вперше був реалізований завдяки виданню довідника про вчених-адміністративістів «Адмiнiстративно-правова наука та освiта у персоналiях».

РЕДАКЦІЙНА КОЛЕГІЯ:

Батанов Олександр Васильович, д.ю.н., професор, провідний науковий співробітник відділу конституційного права та місцевого самоврядування Інституту держави і права імені В. М. Корецького НАН України;

Головко Катерина Володимирівна, д.ю.н., завідувач відділу економіко-правових досліджень Причорноморського науково-дослідного інституту економіки та інновацій;

Мішина Наталя Вікторівна, д.ю.н., професор, професор кафедри конституційного права Національного університету «Одеська юридична академія»;

Щербанюк Оксана Володимирівна, д.ю.н., доцент, завідувач кафедри правосуддя Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

ПОРЯДОК РЕЄСТРАЦІЇ:

Для того, аби взяти участь у формуванні довідника, необхідно до 23 квітня 2021 року (включно):

1) заповнити електронну заявку за посиланням;

2) надіслати на електронну адресу const.law@nuoua.od.ua:

- довідку про вченого, оформлену за прикладом;

- фото гарної якості (розмір фото мінімум 60х70 мм, розширення 300 ppi), фото меншого розширення прийматися не будуть, вчений буде без фото.

Мова довідника: українська.

Вчені мають можливість подати інформацію про колег, які залишили цей світ, і таким чином увічнити пам'ять про них.

УМОВИ УЧАСТІ:

Участь у формуванні довідника безкоштовна у разі отримання лише електронної версії у форматі pdf. 

У разі бажання отримання книги гарної якості у твердій палітурці, необхідно сплатити внесок у розмірі 800 грн. Реквізити для сплати надаються проектним менеджером на прохання вченого. 

Після сплати внеску на електронну адресу const.law@nuoua.od.ua необхідно надіслати копію квитанції. 

ІНФОРМАЦІЯ, ЯКУ ПОТРІБНО ЗАЗНАЧИТИ У ДОВІДЦІ:

1. ПІБ, рік народження, рік смерті (якщо людини немає серед живих).

2. Науковий ступінь, вчене звання, почесне звання.

3. Вища освіта (назва ЗВО на момент отримання диплому та рік закінчення).

4. Кандидатська дисертація (тема та рік захисту).

5. Докторська дисертація (тема та рік захисту).

6. Сфера наукових інтересів (через кому).

7. Особисті (одноосібні) монографії (назва та рік публікації). Підкреслюємо, виключно одноосібні. Монографії у співавторстві або колективні монографії зазначати не потрібно.

*Теми дисертацій та назви монографій зазначати мовою оригіналу публікацій.

8. Посада, місце роботи (називний відмінок). Якщо людина не працює у зв'язку з досягненням пенсійного віку або вченого немає серед живих, вказати останнє місце роботи та подати в лапках останній рік роботи.

Довідки, оформлені не за прикладом, прийматися не будуть. Будь ласка, оформлюйте інформацію суворо за прикладом.

ПРИКЛАД ОФОРМЛЕННЯ ДОВІДКИ:

МУРАШИН Геннадій Олександрович (1932)

Кандидат юридичних наук, старший науковий співробітник, Заслужений юрист України, член-кореспондент Національної академії правових наук України.

Вища освіта: Львівський державний університет імені І. Я. Франка (1955).

Кандидатська дисертація: «Органи прокуратури у механізмі Радянської держави» (1973).

Сфера наукових інтересів: конституційне право, проблеми організації і діяльності правоохоронних органів, суду і прокуратури.

Монографії: «Судова влада у конституційному аспекті розподілу влад» (2000), «Статус суддів – європейські стандарти» (2000), Конституційно-правові гарантії політичної системи України» (2005), «Модельна законотворчість та її застосування на пострадянському просторі» (2006), «Конституційно-правовий статус прокуратури України та проблеми його вдосконалення» (2008), «Прокуратура України в системі міжнародного співробітництва» (2009), «Референдумні акти як акти безпосереднього народовладдя» (2010).

Посада, місце роботи: провідний науковий співробітник відділу конституційного права і місцевого самоврядування Інституту держави і права імені В. М. Корецького НАН України, професор кафедри теорії та історії держави і права Інституту права та суспільних відносин Університету «Україна».

КОНТАКТИ:

Родік Леся Миколаївна, проектний менеджер Видавничого дому «Гельветика»

Контактний телефон: + 38 (097) 512 72 89

Електронна адреса: const.law@nuoua.od.ua

Електронна сторінка: www.naukovipraci.nuoua.od.ua/dovidnyk

Читайте також
0 коментарiв
Для того, щоб залишати коментарi, необхiдно увiйти в профiль