29 жовтня відбудеться конференція: “Сучасні виклики та актуальні проблеми судової реформи в Україні”

ОРГАНІЗАТОРИ: Координатор проектів ОБСЄ в Україні, Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича, Національний юридичний університет Ярослава Мудрого, Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Національна школа суддів України, Німецько-Українське об’єднання юристів
ЗМІСТ:
Проведення судової реформи в Україні є однією з ключових вимог, на яких наполягає як Українське експертне середовище, так і міжнародні партнери України. Позицію щодо необхідності та нагальності перетворень у судовій системі поділяє і Українське суспільство. Тому основним завданням судової реформи є, без сумніву, утвердження справедливого суду та вдосконалення вітчизняної судової системи.
З огляду на це Конференція сприятиме об’єднанню зусиль вітчизняних науковців, національних та іноземних експертів, представників громадянського суспільства та всіх тих, хто зацікавлений у розв’язанні проблем проведення судової реформи в Україні, а також обговоренні найкращого міжнародного досвіду в цій сфері задля запровадження найкращих політик, практик та рішень в Україні.
Конференція включатиме наступні тематичні секції :
Секція 1. Актуальні питання розвитку системи правосуддя
Секція 2. Розвиток конституційного судочинства в Україні та зарубіжних країнах.
Секція 3. Європейський досвід та європейські стандарти судової влади ідеї для України.
Секція 4. Нові виклики інституту адвокатури та прокуратури України.
Секція 5. Проблеми застосування процесуального законодавства та судова аргументація.Трансляція Конференції відбудеться в режимі online на офіційному YouTube каналі Координатора проектів ОБСЄ в Україні та буде доступна за наступним посиланням: https://youtu.be/1PybrOvCQqQ.

Читайте також
0 коментарiв
Для того, щоб залишати коментарi, необхiдно увiйти в профiль