5 жовтня 2022 року відбудеться дискусійна панель на тему: Конституційні цінності та принципи: особливості застосування судами Конституції України в умовах воєнного стану: доктрина і практика

05-07.10.2022 року відбудеться V Судовий форум для суддів апеляційних та місцевих, загальних та адміністративних судів Дніпровської, Донецької, Житомирської, Запорізької, Київської, Луганської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Сумської, Харківської, Херсонської та Чернігівської областей на тему «Актуальні питання з розгляду спорів, пов'язаних із захистом прав фізичних осіб в умовах воєнного стану в Україні», що організовується Представництвом Норвезької ради у справах біженців (NRC) в Україні спільно з Асоціацією розвитку суддівського самоврядування України.

5 жовтня 2022 року з 14:40 до 16:00 в рамках Cхідноукраїнського судового форуму «Актуальні питання з розгляду спорів, пов’язаних із захистом прав фізичних осіб в умовах воєнного стану в Україні» відбудеться дискусійна панель на тему: “Конституційні цінності та принципи: особливості застосування судами Конституції України в умовах воєнного стану:  доктрина і практика”.

Планується проведення презентації колективного наукового видання “Застосування судами Конституції України: доктрина і практика”, а також виступи суддів Верховного Суду та суддів Конституційного Суду України. Модератор панелі Альберт Єзеров, суддя Верховного Суду.

Метою форуму, є обговорення з представниками судових інституцій актуальних питань, пов’язаних з захистом прав осіб, що постраждали внаслідок збройного конфлікту, особливостям розгляду справ, пов’язаних зі збройним конфліктом, досвіду інших країн, практики Європейського суду з прав людини в контексті захисту основних прав внутрішньо переміщених осіб. Окремою сесією заплановано проведення обговорення питань функціонування судової системи в Україні в умовах воєнного стану. За наслідками форуму планується вирішення довгострокових питань, розроблення рекомендацій щодо найбільш складних питань доступу до правосуддя в районах, що постраждали від збройного конфлікту. 

Читайте також
0 коментарiв
Для того, щоб залишати коментарi, необхiдно увiйти в профiль