Національний університет «Києво-Могилянська академія» за сприяння USAID Ukraine – USAID Україна в межах співпраці з Програма USAID РАДА: наступне покоління та за підтримки Верховна Рада України оголошує про старт реєстрації на сертифікатну програму «Школа нормотворчості»

Мета програми — розвиток праворозуміння та вдосконалення навичок, необхідних для впровадження відповідних принципів при розробці нормативно-правових актів, а також уміння науково обґрунтовувати прикладні підходи до нормативного регулювання. Повідомляє НаУКМА.

«Сертифікатна програма «Школа нормотворчості» дасть змогу не тільки підготувати молодих фахівців, але має стати міцною основою для кадрового резерву як органів законодавчої та виконавчої влади, так і інститутів громадянського суспільства. В межах цієї програми слухачі зможуть навчатися у кращих правників-практиків України, долучатися до розгляду реальних кейсів, а також будуть розбиратися в нормотворчості не тільки за українським законодавством, а й за Європейськими стандартами підготовки нормативно-правових актів», — Володимир Венгер, декан Факультету правничих наук НаУКМА.

Заняття проводитимуться у змішаному форматі (онлайн та очний) на базі Національного університету «Києво-Могилянська академія» протягом квітня – вересня 2024 року.

До участі допускаються студенти-правники 4-го курсу бакалаврату, магістратури, аспіранти та випускники правничих факультетів.

Надсилайте резюме та мотиваційний лист на пошту legaldrafting2024@ukma.edu.ua Реченець: 16 квітня

Після успішного завершення курсу слухачі отримають сертифікат Національного університету «Києво-Могилянська академія» із зазначенням кількості прослуханих кредитів ЄКТС, які можуть бути зараховані в загальний залік у разі навчання в закладі освіти або під час проходження державної служби.

Цей проєкт став можливим завдяки щедрій підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Зміст не обов'язково відображає погляди USAID чи уряду Сполучених Штатів. Проєкт здійснений в межах Програми USAID «РАДА: наступне покоління», яка є п’ятирічною ініціативою (2021-2026), що впроваджується ГО Internews Ukraine.

Читайте також
0 коментарiв
Для того, щоб залишати коментарi, необхiдно увiйти в профiль