Центр конституціоналізму та прав людини ЄГУ і Міжнародне партнерство ILIA (освітні проєкти EHREL, BISH) відкрили набір на міжнародні дистанційні курси для адвокатів та юристів

З 15 жовтня 2021 року по 20 лютого 2022 р пройдуть безкоштовні дистанційні курси для адвокатів і юристів з Азербайджану, Білорусі, Молдови, Росії та України, які організовують Центр конституціоналізму та прав людини ЄГУ і Міжнародне партнерство ILIA | International Law in Advocacy (освітні проєкти EHREL, BISH).

Мета даного проєкту - поглибити професійну підготовку учасників навчання в сфері питань верховенства права, розширити горизонт знань і компетентностей в окремих найбільш затребуваних областях права, а також розвинути розуміння і навички роботи зі стандартами, питаннями комунікації і самоврядування адвокатською діяльністю. Проєкт розширить і зміцнить існуючу мережу адвокатів / юристів регіону Східно-Європейського партнерства і їх співпрацю з міжнародними організаціями та професійними асоціаціями.
Протягом чотирьох місяців адвокатів і юристів очікує каскад значущих курсів за наступними напрямками:

 1. Злочини проти людяності: міжнародний та національний аспекти;
 2. Система прав людини ООН для адвокатів: норми, органи, процедури;
 3. Адвокати: правові стандарти, етика і питання комунікації;
 4. Професійні співтовариства адвокатів: право на асоціацію та особливі умови формування та самоврядування адвокатів.

  Викладачами курсів будуть автори - Вікторія Федорова, Людмила Ульяшин, Наталія Мацкевич, Олександр Вашкевич, а також національні експерти-тьютори з країн-учасниць проєкту - Азербайджану, Білорусі, Молдови, Росії та України.
  Робочі мови - російська та англійська (Тексти лекції представлені двома мовами. Відео лекції забезпечені титрами, конференції підтримуються синхронним перекладом).

  Участь у курсах - безкоштовна для учасників нинішнього, пілотного набору. Наступні набори на платній основі плануються у 2022 році.

  Центр конституціоналізму та прав людини ЄГУ спільно з Міжнародним партнерством ILIA організовує важливі заходи, спрямовані на зміцнення і розвиток існуючої мережі адвокатів / юристів регіону Східно-Європейського партнерства. В рамках оголошених курсів також заплановані міжнародні ZOOM-сесії і виступи відомих міжнародних і національних експертів, адвокатів і вчених.

  Навчання орієнтоване на адвокатів, адвокатів-стажистів, адвокатів, позбавлених адвокатських ліцензій у результаті санкцій за їх професійну діяльність, юристів НУО, викладачів вищих шкіл, а також студентів останнього курсу юридичних факультетів країн регіону. Випускники отримають сертифікат Європейського гуманітарного університету.
Читайте також
0 коментарiв
Для того, щоб залишати коментарi, необхiдно увiйти в профiль