Учасники Конкурсу “Конституція для всіх: і великих, і малих” відзначені спеціальною нагородою судді Конституційного Суду України

Суддя Конституційного Суду України Галина Юровська долучилася до проведення Всеукраїнського конкурсу із правового просвітництва „Конституція для всіх: і великих, і малих“. Повідомляє КСУ.

Цього року Конституції України виповнюється вже 26 років. З цієї нагоди Національна бібліотека України для дітей та Громадська організація „Асоціація розвитку суддівського самоврядування України“ організували для юних творців віком від 6 до 12 років Всеукраїнський конкурс із правового просвітництва „Конституція для всіх: і великих, і малих“.

Конкурс тривав з 18 квітня до 28 червня цього року та його метою було ознайомлення дітей із основними приписами Конституції України, підвищення рівня правової культури та правосвідомості, а також привернути увагу широкої аудиторії до громадянської освіти, демократії та прав людини.

Основним завданням для дітей було створити відеоролик, де вони декламують статті книжки „Конституція для всіх: і великих, і малих“. Цьогоріч діти з усієї України підготували 1054 відеоролики.

Однією із членів журі конкурсу була суддя Конституційного Суду України Галина Юровська.

Звертаючись до учасників заходу, вона наголосила на важливості проведення таких цікавих і пізнавальних конкурсів, які є дуже потрібними в нинішніх не простих умовах. Галина Юровська наголосила, що 28 червня є значущим днем у нашій країні. День Конституції України це єдине свято, яке закріплено в самій Конституції і знати її є важливим для кожного громадянина. Суддя подякувала організаторам цього конкурсу і всім тим, хто долучився до його проведення.

Переможців конкурсу визначали у двох номінаціях: „Вибір глядачів“ за вищою сумарною кількістю реакцій глядачів та „Вибір журі“, до складу якого увійшли представники організаторів, обласних бібліотек для дітей, державних установ та судді, які визначали переможців за мистецькою цінністю відеороликів.

Оцінюючи результати творчих робіт, суддя підкреслила, що визначитися з переможцями цього конкурсу було не просто, адже кожен з учасників розповідає і цікаво, і безпосередньо, а отже, заслуговує гідного місця.

Водночас Галина Юровська відзначила спеціальною нагородою судді Конституційного Суду України двох учасників конкурсу: Володимира Шевченка (https://cutt.ly/CKSsmyq) та Анастасію Михайляк (https://cutt.ly/CKSsloh).

Відеоролики: https://bit.ly/3yl1Bbc

Читайте також
0 коментарiв
Для того, щоб залишати коментарi, необхiдно увiйти в профiль