Відбулася Міжнародна науково-практична конференція, присвячена пам’яті Леоніда Юзькова

ІV Міжнародна науково-практична конференція «Правові засади організації та здійснення публічної влади», присвячена світлій пам’яті доктора юридичних наук, професора, академіка-засновника НАПрНУ, першого Голови Конституційного Суду України Леоніда Петровича Юзькова, тривала з 2 до 5 березня 2021 року в режимі онлайн на сайті Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова. Повідомляється на офіційному сайті КСУ.

У рамках співробітництва Конституційного Суду України та Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова Голова Конституційного Суду України Олександр Тупицький направив учасникам конференції вітальне слово, в якому підкреслив важливість проведення наукового заходу та побажав присутнім конструктивного діалогу та нових вагомих здобутків.

Метою заходу стало об’єднання зусиль науковців і практиків для розв’язання теоретичних та практичних проблем публічної влади, а також вироблення рекомендацій щодо вдосконалення чинного законодавства України, що регулює порядок організації та здійснення публічної влади в Україні.

Від Конституційного Суду України участь у міжнародній конференції взяли судді Конституційного Суду України у відставці Володимир Кампо та Михайло Костицький, а також представники Секретаріату Суду Наталя Кушакова-Костицька, Віталій Запорожець та Ірина Левандовська.

Учасники конференції обговорили конституційно-правові засади організації та здійснення публічної влади, проблеми та перспективи реформування територіальної організації публічної влади в Україні. Крім того, предметом дискусії стали адміністративно-правові та фінансово-правові аспекти організації і здійснення публічної влади, а також місце і роль інформаційного права в діяльності органів публічної влади.

У Конституційному Суді України також вшанували пам’ять першого Голови Конституційного Суду України Леоніда Юзькова.

Леонід Юзьков був одним з фундаторів українського державотворення, заклав підґрунтя для формування сучасного українського законодавства. Він прагнув збудувати нормативну базу для демократичної держави і цьому віддав багато сил, знань, творчого натхнення, професійного вміння.

Наукові напрацювання вченого з теорії української конституційної юрисдикції, з питань державного управління та місцевого самоврядування, дисертації на здобуття вчених ступенів кандидата і доктора юридичних наук, дипломи, атестати, посвідчення, художні твори, особисті речі, що передані родиною вченого, зберігаються у Конституційному Суді України.

Читайте також
0 коментарiв
Для того, щоб залишати коментарi, необхiдно увiйти в профiль